Pisanie prac po angielsku i tłumaczenia

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielskiSzanowni Państwo, Pisanie prac-e.pl jest w pełni profesjonalnym serwisem oferującym pomoc w pisaniu prac w języku angielskim oraz tłumaczeniach.

W redakcji naszego serwisu pracuje kilkunastu doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Ze względu jednak na rosnące zainteresowanie pracami w języku angielskim i tłumaczeniami, od kilku lat kładziemy nacisk na rozwijanie tej wąskiej specjalizacji. Wiedza i doświadczenie naszych redaktorów oraz wysoko wykwalifikowana kadra anglistów gwarantują, że stworzona przez nas praca, bez względu na jej temat, będzie napisana wzorowo tak pod względem stylistycznym jak i merytorycznym.

Podobnie jak inne prace, te pisane po angielsku, redagowane są od podstaw, na indywidualne zamówienie i zgodnie z przesłanymi przez Klienta wytycznymi. Zleceniodawca decydujący się na rozpoczęcie współpracy z naszym serwisem nie musi obawiać się o plagiat. Zyskujesz pełną gwarancję niepowtarzalności i autentyczności dostarczonej przez nas pracy, niezależnie czy jest to praca zaliczeniowa, maturalna, licencjacka czy magisterska. Ze względu na to, że każda praca pisana jest na indywidualne zamówienie nie sposób stosować jednolitego cennika, a  ostateczna cena jest wypadkową kilku elementów przede wszystkim: rodzaju pracy, jej długości oraz terminu realizacji. Więcej szczegółów w zakładkach cennik i regulamin.

Ze względu na fakt, że większość osób korzystających z usług naszej firmy zwraca szczególną uwagę na rygorystyczne przestrzeganie polityki prywatności, zapewniamy użytkownikom pełną anonimowość.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Najprostszym sposobem jest wysłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Złóż zapytanie/zamówienie (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię (pseudonim)*

Podaj temat

Podaj termin

Podaj ilość stron

Podaj swój adres email* (telefon)

Uwagi:*Pola obowiązkowe

Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski prace magisterskie, licencjackie, pisanie prac po angielsku Copyright 2008 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.