Cennik

Serwis pisanie prac-e.pl od momentu powstania, kładzie nacisk na dostarczenie Klientowi produktu o jak najwyższej jakości. Nasze ceny jednakże są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. W ramach rozliczeń stosowane są bezpieczne procedury płatności, komfortowe zarówno dla nas jak i naszych Klientów.

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielski

Ze względu na to, że każda praca pisana jest na zamówienie zyskuje walor niepowtarzalności oraz posiada indywidualny charakter. Z racji tego nie sposób stosować jednolitego cennika, a  ostateczna cena jest wypadkową kilku najważniejszych elementów:

  1. Stopnia trudności tematu,
  2. Dostępności materiałów niezbędnych do napisania pracy,
  3. Terminu realizacji.
  4. Ilości stron.

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielski

Są to podstawowe czynniki, które powodują, że każdorazowo, cena ustalana jest indywidualnie. Nie zawsze jednak trzymamy się "kurczowo" ceny zaoferowanej Klientowi. Staramy się być elastyczni i jesteśmy otwarci na prowadzenie negocjacji, o ile zajdą ku temu określone i uzasadnione przesłanki. Dzięki temu nasza oferta jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Najprostszym i najczęściej wybieranym sposobem współpracy jest stosowanie tzw. procedur wykonania zlecenia, które gwarantują obydwu stronom wywiązanie się z wcześniejszych ustaleń. W takim przypadku, zlecenie dzielone jest na kilka części, a Klient dokonuje zapłaty za każdą kolejną część pracy (liczonej w ilości stron) przed jej otrzymaniem. Ogranicza to do minimum ryzyko jakie ponosi. Przed dokonaniem pierwszej wpłaty, Klient otrzymuje ponadto, darmową, kilku stronicową próbkę pracy, która o ile zostanie zaakceptowana, jest równoznaczna z rozpoczęciem współpracy. Ustalane są wówczas terminy realizacji kolejnych części, których pisanie rozpoczynamy z chwilą wpłynięcia pieniędzy na rachunek bankowy. Aby przyśpieszyć tempo pisania dopuszczalne jest również przesłanie potwierdzenia dokonania zapłaty (najczęściej drogą mailową). Akceptujemy różnego rodzaju formy płatności. Zdecydowanie najprostszą z nich jest przelew bankowy, ale dopuszczamy również zapłatę dokonaną przekazem pocztowym.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Najprostszym sposobem jest wysłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Złóż zapytanie/zamówienie (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię (pseudonim)*

Podaj temat

Podaj termin

Podaj ilość stron

Podaj swój adres email* (telefon)

Uwagi:*Pola obowiązkowe

Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem.Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski prace magisterskie, licencjackie, pisanie prac po angielsku Copyright 2008 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.