Przedmioty

Oferta serwisu pisanie prac-e.pl obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny redagowanych opracowań - zarówno w języku polskim jak też w kwestii pisania prac po angielsku. Z naszej mogą korzystać zarówno uczniowie szkół średnich jak też studenci następujących kierunków:

- Filologia angielska
- Zarządzanie
- Prawo
pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielski
- Administracja
- Ekonomia
- Finanse i rachunkowość
- Organizacja przedsiębiorstw

- Historia
- Psychologia 
- Filozofia
- Politologia 

- Pedagogika 
- Logistyka
- Public Relations
- Filologia polska  
- Filologia niemiecka
- Turystyka
- Hotelarstwo
- Inne, w zależności od życzenia klienta.

Oferujemy ponadto:

- usługi edytorskie związane z przepisywaniem tekstów
- poprawą stylistyczną i merytoryczną tekstów
- tłumaczenia
- content marketing

    Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie pomocy w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, czy innego rodzaju, z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Najprostszym sposobem jest wysłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Złóż zapytanie (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię (pseudonim)*

Podaj temat

Podaj termin

Podaj ilość stron

Podaj swój adres email* (telefon)

Uwagi:*Pola obowiązkowe

Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski prace magisterskie, licencjackie, pisanie prac po angielsku, poprawa plagiatów
 Copyright 2020 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.