Współpraca

Serwis pisanie prac-e.pl zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcieliby pomagać w redagowaniu prac i referatów. Szczególnie liczymy na osoby posiadające odpowiednie, kierunkowe wykształcenie oraz duży zasób wiedzy z określonej dziedziny (z jednego z przedmiotów wyszczególnionych w menu Przedmioty). Gwarantujemy wysoki poziom satysfakcji oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza:

Formularz kontaktowy (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię i nazwisko

Podaj wykształcenie (zakres tematyczny)

Podaj swój adres email

Podaj swój telefon kontaktowy

Uwagi:Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem.Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski prace magisterskie, licencjackie, pisanie prac po angielsku, poprawa plagiatów
 Copyright 2020 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.